Kioski handlowe

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją kiosków wykonywanych z płyty wielowarstwowej (płyta obornicka). Kioski te znajdują różnego rodzaju zastosowanie. Niewątpliwą ich zaletą jest mała przestrzeń, dzięki której możliwe jest zagospodarowanie atrakcyjnych miejsc handlowych, jak np. przystanki czy targowiska.

Kioski produkowane przez firmę Ramal najczęściej wykonane są z kształtowników zimnogiętych, z obudową typu lekkiego. Standardowym wymiarem kiosku jest 20 m2 i może być on wyposażony w okna aluminiowe lub PCV. Wszystkie kioski handlowe wyposażone są w rynny, a na życzenie Klienta dostosowujemy także zaplecze sanitarne. Niewielka przestrzeń kiosków oraz szybka realizacja zlecenia dają Państwu możliwość otworzenia działalności z łatwością. Idealne wykonanie i estetyczny wygląd pomogą Państwu pozyskiwać nowych Klientów.

Wykonywane przez nas kioski handlowe o większej powierzchni mogą służyć jako zabudowa stała lub tymczasowa. Firma Ramal realizuje zamówienia na terenie całej Polski, a przy tym wykonujemy montaż i demontaż obiektów, który przebiega w sposób szybki i sprawny. Tworzone przez nas kioski posiadają niski wskaźnik przenikania ciepła oraz niewielką spadzistość dachu. Zwracamy również uwagę na podłoże montowanych przez nas obiektów, dlatego też staramy się, aby montowane konstrukcje poprzedzone były fundamentem lub płytą betonową. W przypadku gdy takie zastosowanie nie jest możliwe, proponujemy kioski handlowe z podłogą wykonaną na konstrukcji stalowej, która ocieplona jest płytą warstwową oraz wykończona jest płytą OSB oraz wykładziną PCV lub panelami podłogowymi. W takiej sytuacji kiosk ustawiany jest ba bloczkach betonowych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z parametrami technicznymi kiosków handlowych, a w celu uzyskania bardziej szczegółowych danych dotyczących obiektu zapraszamy do kontaktu.

ALLEGRO