Kontenery biurowe

Przestrzeń biurowa musi być odpowiednio dostosowana do komfortowej pracy. Jednak, nie zawsze możliwe jest zaadoptowanie nieruchomości. Tutaj właśnie zastosowanie znajdują doskonałe kontenery biurowe firmy Ramal, które sprawdzą się, jeżeli chcą Państwo otworzyć działalność biurową szybko i bez zbędnych formalności.

Nasze kontenery biurowe wyposażamy zgodnie z Państwa wymaganiami, natomiast dzięki zastosowaniu zabudowy modułowej damy Państwu możliwość ich rozbudowy w przyszłości. Wykorzystanie odpowiednich materiałów zapewnia niski współczynnik przenikalności ciepła oraz wytrzymałą konstrukcję. Podłoga naszych obiektów wykonana jest na konstrukcji stalowej, ocieplonej płytą warstwową oraz wykończoną płytą OSB, wykładziną PCV bądź panelami podłogowymi. Wówczas kiosk ustawiany jest na betonowych bloczkach. Oferowane przez nas pawilony spełniają wymogi sanitarne oraz są w pełni wyposażone w drzwi, okna i rynny. Na życzenie klienta stosujemy modele aluminiowe i PCV. Ogromną zaletą kontenerów biurowych firmy Ramal jest to, że można je ogrzewać za pomocą pieców gazowych lub instalacji elektrycznej.

Kontenery biurowe wykończone są płytą warstwową. Cała konstrukcja wykonana jest ze stalowych kształtowników zimnogiętych, co stanowi ramę obiektu. Dodatkowo pokrywana jest ona malarską warstwą antykorozyjną, co sprawia, ze konstrukcja jest trwała, a jej funkcjonalność wieloletnia. Dokładna specyfikacja techniczna kontenerów znajduje się na podstronie „opis techniczny”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Natomiast jeżeli pragną Państwo uzyskać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

ALLEGRO