Kontenery socjalne

Firma Ramal realizuje zamówienia na kontenery socjalne, które idealnie sprawdzają się na placach budowy oraz w przedsiębiorstwach, które nie posiadają zaplecza socjalnego. Na życzenie Klienta wyposażamy kontenery w węzeł sanitarny i higieniczny. Ponadto, istnieje możliwość modułowego łączenia kontenerów, co doskonale sprawdza się przy większej liczbie pracowników.

Stosowanie najwyższej jakości materiałów pozwala nam uzyskać solidne konstrukcje, które służą firmom przez wiele lat. Nasze kontenery znajdują się w wielu miejscach Polski, co doskonale potwierdza ich funkcjonalność. Staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów, dlatego zajmujemy się całkowitym montażem i demontażem naszych obiektów.

Kontenery socjalne znajdujące się w naszej ofercie posiadają niski współczynnik przepływu ciepła oraz są odporne na korozję. Możliwe jest także ogrzewanie ich przez zastosowanie pieców gazowych lub instalacji elektrycznej, co umożliwia bezproblemową pracę na placach budowy w okresie jesienno-zimowym.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem technicznym proponowanych przez nas obiektów. W przypadku pojawienia się pytań związanych z ofertą zapraszamy do kontaktu z nami.

ALLEGRO