Pawilony gastronomiczne

W naszej ofercie znajdą Państwo pawilony gastronomiczne, które stanowią idealne miejsce do prowadzenia niewielkiej działalności. W ramach zlecenia dostosowujemy pawilon do sprzedaży konkretnych produktów, a także zapewniamy zaplecze sanitarno-higieniczne. Nasze pawilony sprawią, że nie będą Państwo musieli się martwić o wysokie koszty najmu lokalu.

Jeśli mają Państwo pomysł na własny biznes gastronomiczny, to nasze pawilony doskonale się sprawdzą. Solidna konstrukcja i niski współczynnik przepływu ciepła gwarantują Państwu lokal zgodny z wszelkimi wymaganiami. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest także to, że bez dodatkowych formalności mogą Państwo postawić taki obiekt w wybranym miejscu.

Nasza firma zapewnia pełne wyposażenie w postaci drzwi, okien i rynien. Wykonujemy zestawy okienne i drzwiowe aluminiowe i PCV. W naszej ofercie mamy także pawilony łączone modułowo, co dodatkowo stwarza możliwość powiększenia działalności w miarę jej rozwoju. Wszystkie dane techniczne znajdą Państwo w zakładce „opis techniczny”.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli pragną Państwo uzyskać więcej szczegółowych danych dotyczących realizacji zamówień prosimy o kontakt. Nasze oferty można również znaleźć w serwisie Allegro.

ALLEGRO