Pawilony handlowe

Oferujemy Państwu pawilony handlowe przeznaczone do prowadzenia działalności usługowej i handlowej. Obiekty te wykonane są zgodnie z preferencjami Klientów, tj. w określonych wymiarach bądź łączone modułowo. Możliwość dostosowania pawilonów pod względem wielkości sprawia, że nie ma problemu ze znalezieniem atrakcyjnego miejsca w którym mogą one zostać ulokowane.

Niewątpliwą zaletą naszych obiektów jest możliwość szybkiego montażu i demontażu, który całkowicie wykonujemy na życzenie Klienta. Tym samym nasze pawilony mogą stanowić konstrukcję stałą lub tymczasową. Wszystkie obiekty montujemy na fundamentach lub na płycie betonowej. Natomiast w przypadku innego podłoża bądź trudności technicznych proponujemy pawilony, które posiadają własną podłogę na konstrukcji stalowej.

Nasze pawilony nie przylegają bezpośrednio do podłoża, tak więc nie stanowią obiektu, który wymaga dodatkowych pozwoleń na ich umiejscowienie. Dzięki temu, mogą Państwo szybko rozpocząć swoją działalność bez zbędnych formalności. Firma Ramal gwarantuje doskonałe wykonanie, solidną konstrukcję oraz estetyczny wygląd, dzięki któremu szybko pozyskają Państwo nowych Klientów. Więcej informacji technicznych znajdą Państwo w zakładce „opis techniczny”. Natomiast w celu uzyskania bardziej szczegółowych danych dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu z nami.

ALLEGRO